Hakkımızda

2003 yılında VALENZA çocuk örme ve dokuma dış giyim markası olarak hayata geçirildi. Hedefimiz, tüm dünya ülkelerinin önde gelen çocuk markalarından biri olarak bu yönde koşulsuz müşteri mutluluğunu ön planda tutmaktır.
 
Firmamız, her zaman her şeyin daha iyisini yapmayı kendine ilke edinmiştir. Bu anlayış doğrultusunda 5000m² alan üzerine kurduğu tesis ile tasarım, üretim ve satış sürecini kendi bünyesinde koordine ederek ürünlerin daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara tüketiciyle buluşturmayı hedeflemiştir.
 
VALENZA, kalite ve tasarımın en önemli iletişim olduğuna inanır ve bu doğrultuda tasarımları tüketiciye ulaştırır. Doğru tasarım ve kalitenin fikirle başladığını savunur. Fikrin ise fonksiyonel olmasına özen gösterip ürünlerde daima kaliteyi ve rahatlığı hedefler. Bu yönde koleksiyonunu modern çizgilere sahip mutlak kullanımı hedef alan tasarımların gücüne inanır.
 
Hedefimiz, ürün yelpazemizi ve pazarımızı daha da geliştirmek, atılan adımları takip etmek değil, adım atan tasarımlarıyla öncü olmaktır.
 
Kalite bir rastlantı değildir...